پیاده سازی الگوریتم آ استار(*A) در متلب

پیاده سازی الگوریتم آ استار(*A) در متلب

یکی دیگر از الگوریتم های هوش مصنوعی را که در متلب پیاده سازی شده است برای دانلود قرار میدم .

در علوم کامپیوتر، الگوریتم A* آ ستار یا A star یک الگوریتم کامپیوتری است که به طور وسیع در پیمایش گراف و یافتن مسیر بین دو نقطه که گره گفته می ‌شوند، مورد استفاده قرار می ‌گیرد. به علت عملکرد و دقت بالای این الگوریتم استفاده گسترده ‌ای از آن می ‌شود. در واقع این الگوریتم تعمیمی از الگوریتم دیکسترا می ‌باشد. A* با استفاده از آروین عملکرد بهتری نسبت به زمان به دست می ‌آورد. (برای اطلاع بیشتر به صفحه ویکی پدیا مراجعه نمایئد) .

 

[quote color=”#0000″ arrow=”yes”]

جهت سفارش پروژه های وب و سفارش پروژه های برنامه نویسی دیگر از لینک زیر اقدام فرمایید…
[/quote]

 

دانلود کنید - Download

دیدگاه کاربران
  • مدیر 26 اردیبهشت 1395 / 16:35

   همانطور که از کامنت ایشون مشخصه ، به نماد ۶۶۶ فراماسونری اشاره میکنند :

   اين عدد علامت شيطاني كه در آموزه هاي مذهبي مطرح است نيست ولي در دوره هاي جديد گروههاي منحرفي پيدا شده اند كه در حقيقت جزء شياطين الانس بوده و بسيار براي نوجوانان وجوانان مخاطره آميز هستند و از هيچ كار منافي عفت يا انسانيت از جمله فجيعترين قتلها و شرم آورترين كارها و سرقت و … ابايي ندارند يكي از اين گروههاي منحرف گروه موسوم به شيطان پرستي است اين گروه علامتها و نشانه‌هايي را براي تبليغ بين خود و اينكه طرفداران زيادي دارد به عنوان نماد خود برگزيده است كه برخي ندانسته به شكل عكس لباس ، گردن بند يا دست بند و انگشتر و وسائل تزئيني اتومبيل و … استفاده مي‌كنند ۶۶۶ يكي از آن نمادهاست در كنار نمادهاي ديگر.
   اين عدد را شيطان پرستها از آيه ۱۳ از فصل ۱۸ كتاب عهد جديد (انجيل) برداشته اند كه مي گويد: «اين جا فرزانگي است. بگذاريم كه به او فهمانده شود شماره عدد شيطان: براي آن عدد، يك انسان است، ششصد و شصت و شش.»

   منبع : لینک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان